Po - Pá: 8:00 - 17:00
Zavolejte nám: +420 602 406 277

Autoservis

Autoservis TýnKa – Pardubice provádí běžnou údržbu vozidel, výměny olejů, brzd, podvozkových dílů atd. Nejste si jistí co Vašemu autu je? Rozsvítila se Vám kontrolka, motor vozidla má divný zvuk nebo slyšíte bouchání kol… ? Přijeďtě k nám!

Objednete si opravu vozu ještě DNES
pneu

Příprava vozu na kontrolu STK – státní technická kontrola.

Kontrola STK prověří, zdali je Váš vůz bezproblémově schopen silničního provozu. Provádí se pravidelně na specializovaných stanicích kontroly STK. Připravíme Vaše vozidlo tak, aby bez problému vyhovělo podmínkám pro prodloužení technické způsobilosti a emisní kontrole. Doporučíme Vám takové stanice technické kontroly, se kterými máme dlouhodobě vynikající zkušenosti

Objednejte si přípravu na STK
pneu

Kompletní servis auta – „doporučujeme i před cestou na dovolenou“

Udržujte své vozidlo zdravém a bezpečném stavu! Prodloužíte tak životnost vozidla a zároveň udržujete jeho vyšší hodnotu. Provádíme kompletní kontrolu dle servisních bodů, které zahrnují výměnu oleje, olejového filtru, rovněž kontrolujeme stav svíček zapalování motoru atp.

Objednejte si kompletní servis
pneu

Zimní servis auta

Buďte na zimu připraveni a zajistěte bezpečnost pro Vaši rodinu i Váš vůz. Cenově výhodný servis před zimou obsahuje kontrolu autobaterie, alternátoru a zimních pneumatik, stav stěračů, hladiny všech tekutin a rovněž sílu protimrznoucí kapaliny. Vybavíme Vás zimním balíčkem čističe na okenní námrazu, rozmrazovače a tekutiny do odstřikovačů.

Objednat se na zimní servis auta
pneu

Letní servis auta

Dlouhé cesty na prázdniny v horkém počasí mohou být pro Vás stresující a nejenom pro Vás ale i pro Váš vůz. Abyste se ujistili, že je Vaše auto na dlouhou cestu dobře připraveno a snížili riziko mechanické závady, nechte Váš vůz prověřit v rámci Letního servisu

Objednat se na letní servis auta
telefon

+420 602 406 277

Fáblovka 553

Pardubice

Po-Pá: 8:00 - 17:00

So: dle dohody

Ne: zavřeno

email

info@tynka.cz